Moje konto    

Naklejki ścienne
Dekoracje domu
Dekoracje kuchni
Dekoracje salonu
Dekoracje łazienki
Dekoracje holu
Dekoracje pokoju dzieci
Dekoracje sypialni
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Recenzje
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 4 Gości
 online.
Kontakt
GSM
Telefon:
500-869-812
Godziny działania sklepu
24 h
Wasze aranżacje
Kup na allegro.pl
Kup na allegro.pl
Program Skarbonka
Program Skarbonka
Polecamy
Oryginalne naklejki ścienne i naklejki dekoracyjne dla Twojego domu. Zobacz naklejki na ścianę w naszej bogatej ofercie.
naklejki ścienne
Wspomnienia na ścianie

Dostępność aparatów cyfrowych wpłynęła na zainteresowanie fotografią, a coraz więcej osób z utrwalania chwil uczyniło prawdziwą pasję. Większość osób ? zarówno profesjonalnych fotografów jak i amatorów przechowuje zdjęcia zapisane na płytach czy komputerze, a wywołane ? upchane w albumach i pudłach.

Tymczasem niekiedy wśród nich znajdują się prawdziwe skarby, które warto wyeksponować i pokazywać publiczności, czyli naszym bliskim i znajomym. Nie ma lepszej ku temu okazji niż remont mieszkania czy domu i zawieszenie takiej kolekcji fotografii na ścianie w salonie. Przytwierdzone do ścian zdjęcia potrafią nadać każdemu, nawet najbardziej ascetycznemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i przyjemnego ciepła. Fotografie można zaaranżować w różny sposób ? oprawić w interesujące ramki i postawić na stoliku, czy kominku. Jeśli jeszcze nie wywołaliśmy zdjęć, możemy zamówić odbitki w różnego formatu, a odpowiednio ułożone, będą robiły dodatkowe wrażenie swoją różnorodnością. Musimy wówczas pamiętać, że największe zdjęcia ustawiamy na ostatnim planie, dzięki temu uzyskamy głębię odbioru.

Jeśli posiadamy kolekcję portretów rodzinnych, dobrym pomysłem będzie zakupienie jednaj ramy z miejscem na kilka zdjęć, bądź drzewko, na którym zawieszone, niczym liście są zdjęcia dowodowe. Nowym trendem jest wkomponowanie zdjęć w naklejkę ścienną ? na przykład przedstawiającą drzewo, wówczas zdjęcia mogą być rozmieszczone asymetrycznie na całej jego szerokości.

Zbiór portretów prezentuje się szczególnie korzystanie na ścianie w salonie nadając charakteru wnętrzu szczególnie wówczas, jeśli do dyspozycji mamy kilkanaście fotografii połączonych wspólnym motywem (na przykład zdjęcia ślubne, zdjęcia z wakacji, zdjęcia portretowe).

Dla uzyskania efektu podobnego do wystaw w galeriach sztuki takie kolekcje warto również podświetlić ? tu szczególnie sprawdzają się lampy halogenowe ? pamiętając, by źródło światła nie było skierowane bezpośrednio na zdjęcia, bowiem może to tworzyć odblaski czy niszczyć zdjęcia.

Autor: dekoracje-domu.pl
Artykuł podlega ochronie przez prawo autorskie. ZAKAZ KOPIOWANIA

Oprogramowanie sklepu www.oscGold.com

Copyright © 2011 UNIVERSAL MEDIA.
Portal podlega ochronie przez prawo autorskie.
ZAKAZ KOPIOWANIA
Projekt i wykonanie: iProjekty.pl