Moje konto    

Naklejki ścienne
Dekoracje domu
Dekoracje kuchni
Dekoracje salonu
Dekoracje łazienki
Dekoracje holu
Dekoracje pokoju dzieci
Dekoracje sypialni
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Recenzje
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Kontakt
GSM
Telefon:
500-869-812
Godziny działania sklepu
24 h
Wasze aranżacje
Kup na allegro.pl
Kup na allegro.pl
Program Skarbonka
Program Skarbonka
Polecamy
Oryginalne naklejki ścienne i naklejki dekoracyjne dla Twojego domu. Zobacz naklejki na ścianę w naszej bogatej ofercie.
naklejki ścienne
Naklejki ścienne w Twojej łazience

Nowoczesne materiały do dekoracji wnętrz umożliwiają nam własnoręczne aranżacje dowolnych pomieszczeń. Naklejki na ścianę wykonane z odpornego na wodę PCV można umieszczać nawet w pomieszczeniach o dużej wilgotności, takich jak łazienki.

Naklejki ścienne dla dzieci wykonywane są z materiałów barwnych. Przedstawiać mogą zwierzęta, rośliny, słońce, chmury i ptaki. Najczęściej jednak naklejki ścienne dla dzieci przedstawiają bohaterów ulubionych bajek. Warto wykorzystać takie dekoracyjne naklejki ścienne, by zachęcić dzieci do kąpieli oraz uprzyjemnić im czas spędzany w wannie. Dzięki temu, że naklejki na ścianę przymocowywane są za pomocą trwałych klejów mogą być wieloletnią ozdobą, a w przypadku zmiany wystroju wnętrza bez większego problemu naklejki ścienne dla dzieci można odlepić, a resztę kleju zmyć wodą.

Naklejki ścienne sprawdzą się w łazience, ze względu właśnie na tą swobodę zmian. Gdy dzieci odrobinę podrosną nie będą już chciały kąpać się w towarzystwie bajkowych postaci, wówczas wystarczy stary wzór zastąpić nowym. Dziewczynki bardzo często wybierają naklejki ścienne kwiaty, chłopcom bardziej atrakcyjne wydają się naklejki ścienne. Wzorów jest bardzo wiele.

Naklejenie kolorowej dekoracji jest uniwersalnym rozwiązaniem. Przy zastosowaniu neutralnych kolorów wnętrza zmieniając naklejki ścienne uzyskać możemy całkiem nowy efekt. Trendy w wystroju wnętrz zachęcają zarówno do oklejania całych ścian, jak i wykorzystania niewielkich naklejek o powtarzającym się wzorze w wielu miejscach.

Autor: dekoracje-domu.pl
Artykuł podlega ochronie przez prawo autorskie. ZAKAZ KOPIOWANIA

Oprogramowanie sklepu www.oscGold.com

Copyright © 2011 UNIVERSAL MEDIA.
Portal podlega ochronie przez prawo autorskie.
ZAKAZ KOPIOWANIA
Projekt i wykonanie: iProjekty.pl